Drobečková navigace

Úvod > > Aktuality ZŠ

Aktuality ZŠ

Zeměpisná olympiáda

Po pár letech pauzy se naše škola opět zúčastnila zeměpisné olympiády. V polovině ledna proběhlo školní kolo, kterého se účastnili dobrovolní žáci, kteří byli rozděleni do kategorií dle ročníku. Nejlepší z každé kategorie poté postupoval do okresního kola. To se konalo 21. 2. 2024 na 3. základní škole v Jičíně. Postupujícími žáky byli z 6.A Amálka Bořilová a ze 7. ročníku Honza Zajíc. Okresní kolo se skládalo ze tří částí, a to práce s atlasem, písemného testu a praktické části. Honza skončil na krásném 5. místě a Amálka na místě 8. Tímto gratulujeme zúčastněným k výsledku a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Štítky:

Ředitelna a účtárna

Ředitelna a účtárna ZŠ a MŠ Kopidlno se přestěhovala zpět do zrekonstruované budovy 2.stupně. K  případnému vstupu do budovy využijte vchod z ulice T. Svobody 297. Využijte možnost předchozí telefonické domluvy na tel. 493 552 160.

Více

Publikováno 7. 3. 2022 7:47

Vysvědčení a pololetní prázdniny

V pondělí 31.1.2022 bude žákům předán výpis pololetního vysvědčení.

Vyhlášení ředitelského volna

Vážení rodiče,na dny 20. - 22.12 2021 vyhlašujeme ředitelské volno. Po vánočních prázdninách nastoupí žáci do školy v pondělí 3.1.2022. Děkujeme vám za vaši aktivní účast v anketě. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně zdraví, štěstí a spokojenost. Vedení školy

Více

Publikováno 15. 12. 2021 10:28

Ředitelské volno 20. - 22. 12. 2021

Více

Publikováno 9. 12. 2021 13:26

Naši žáci reprezentovali školu ve štafetovém Rotary Maratonu v Jičíně.

Na konci září se na atletickém oválu jičínského sportovního stadionu uskutečnil štafetový běh Rotary Maraton, kterého se zúčastnili také chlapci a dívky naší školy. Zajímavé informace o závodu byly vydány i v Jičínském zpravodaji.

Více

Publikováno 3. 11. 2021 9:57

Úspěchy žáků školy v soutěžích Kopidlenský kvíteček a Kopidlenský kapřík.

V minulém týdnu se žáci naší školy zúčastnili odborných soutěží, organizovaných místní střední zahradnickou školou - Kopidlenský kvíteček a Kopidlenský kapřík. Obě zúčastněná družstva byla v soutěžích úspěšná a zaslouženě si vybojovala umístění na 1. resp. 2. místě.