Hospodaření SRPŠ ve školním roce 2019 - 2020
Šerpování předškoláků

Úvod > > Aktuality ZŠ > Návrat žáků II. stupně do škol od pondělí 3. 5. 2021.

Návrat žáků II. stupně do škol od pondělí 3. 5. 2021.

Vážení rodiče,

zasíláme Vám důležité informace k návratu žáků II. stupně do školy od 3. 5. 2021.

Od pondělí 3. 5. 2021 je povolena osobní přítomnost žáků II. stupně ve škole. Výuka bude probíhat stejně jako na I. stupni tzv. rotačním způsobem, to znamená 1 týden ve škole prezenčně a následující týden doma distančně.

V pondělí 3. května 2021 (a dále každý sudý týden) nastoupí do školy k prezenční výuce žáci 7. B a 9. třídy, v dalším týdnu budou pracovat distančně z domova.

Žáci 6., 7. A a 8. tříd budou pracovat v týdnu od 3. května distančně z domova, do školy nastoupí v pondělí 10. května 2021 (a dále každý lichý týden).

Výuka bude probíhat dle platného rozvrhu s omezením při výuce hudební a tělesné výchovy. Při tělesné výchově budou žáci chodit na procházky (teplé oblečení), při hudební výchově bude zpěv nahrazen jinými aktivitami.

Zahájení výuky je naplánováno na 7.30 hod. Žáci budou po celý den ve svých učebnách, kde bude zajištěn zpřísněný hygienický režim – větrání a dezinfekce. Výuka bude ukončena dle rozvrhu. Po celou dobu pobytu ve škole musí mít žáci chirurgickou roušku, doporučujeme alespoň 2 kusy a igelitový sáček pro jejich odkládání.

Pro žáky, účastnící se výuky bude k dispozici také školní jídelna. NEZAPOMEŇTE PROTO PROSÍM DĚTEM PŘIHLÁSIT OBĚDY!!!

Testování žáků

I pro žáky II. stupně platí povinnost testování 2x týdně antigenními testy. V naší škole probíhá testování v pondělí a ve čtvrtek v kmenových třídách žáků pod dohledem třídních učitelů. Testování se uskutečňuje samoodběrem pomocí neinvazivních testů a probíhá za dodržení pravidel, stanovených ministerstvem školství a zdravotnictví.

Předem děkujeme všem rodičům za spolupráci a respektování nastavených pravidel.

Pavel Berný, řed. školy

Informace k návratu žáků