Provoz MŠ během letních prázdnin

Úvod > > Aktuality ZŠ > Informace k provozu školy od pondělí 17. května 2021.

Informace k provozu školy od pondělí 17. května 2021.

Vážení rodiče,

dle nových informací k provozu škol od pondělí 17. 5. 2021, které jsme dnes obdrželi, dochází od příštího týdne k některým změnám. Připojuji vám jejich stručný souhrn.

1. Od pondělí 17. 5. 2021 je povolena osobní přítomnost žáků 1. stupně bez rotace.
  2. Od pondělí 17. 5. 2021 je v Královéhradeckém kraji (a některých dalších) umožněna osobní přítomnost žáků 2. stupně bez rotace.
  3. Ve školních družinách dochází ke zrušení omezení – provoz bude již v běžném režimu, povinnost homogenních skupin je zrušena.
  4. Všichni žáci se budou testovat antigenními testy 1x týdně, v pondělí (nebo první den osobní přítomnosti žáka ve škole v týdnu).
  5. Ve vnitřních prostorách i nadále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst (mimo dětí v MŠ). Doporučujeme min. 2 zdravotnické roušky a sáček pro jejich uložení.
  6. Při pobytu venku a dodržení rozestupů 2 m od jiných osob není ochrana nosu a úst povinná.

Pavel Berný, řed. školy