Soutěže

2017/2018

  • Pískání pro zdraví - Hříbata alt
  • Pískání pro zdraví - Notičky alt
  • Halová kopaná - okresní finále alt
  • Halová kopaná alt
  • Běh 17. listopadu Berko, Rozsypal alt

2016/2017

  • Veselá básnička alt
  • McDonald´s diplom alt
  • Kopidlenský kapřík alt
  • Běh 17. listopadu Diplom Šlesinger alt
  • Běh 17. listopadu Diplom Berkoalt
  • Běh 17. listopadu Diplom Bernardalt
  • Běh 17. listopadu Diplom Švorcováalt
  • Běh 17. listopadu Diplom Rozsypalalt

2015/2016

  • Mc Donalds Cup - mladší žáci alt
  • Mc Donalds Cup - starší žáci alt
  • Okr. finále přehazované alt
  • Pískání pro zdraví - Kopiholky alt
  • Pískání pro zdraví - Notičky alt
  • Štafetový běh 1.stupeň alt
  • Anglie - učitel certifikát alt
  • Certifikáty Anglie - žáci alt
  • Německo - učitel certifikát alt
  • Certifikáty Německo - žáci alt
  • Diplom Den pro Vás 2015 alt
  • Diplom Běh 17. listopadu 1. místo Schlesinger alt
  • Diplom Kopidlenský kvíteček 2. místo alt
  • Diplom Kopidlenský kvíteček 3. místo alt

2014/2015

  • Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo alt
  • Přírodovědný kroužek - Projekt IPO - Zahradníkův rok alt
  • Atletický čtyřboj - starší žákyně alt
  • Atletický čtyřboj - starší žákyně B alt
  • Mc Donalds Cup - okrskové kolo alt
  • Mc Donalds Cup - okrskové kolo A alt
  • Veselá básnička - M. Vítová 1. místo alt
  • Veselá básnička - M. Vítová 3. místo alt
  • Veselá básnička - Kosinová, Nekovaříková alt
  • Veselá básnička - Adam Kosina alt
  • Kraslice 1. místo - Tanečková alt
  • Kraslice 2. místo - Pelantová alt
  • Kraslice 3. místo - Hoang alt
  • Diplomy ze Zeměpisné olympiády okresní kolo alt
  • ZAV - J. Jampílek alt
  • ZAV - S. Slavíková alt
  • ZAV - S. Slavíková alt
  • ZAV - 30 min. alt
  • ZAV - 5 min. opis alt
  • Dějepisná olympiáda - D. Forbelská alt
  • Olympiáda z Českého jazyka - školní kolo alt
  • Dějepisná olympiáda - školní kolo alt
  • Přebor škol v šachu alt
  • Běh 17 listopadu - diplom Klaban a Schlesinger alt
  • Běh 17 listopadu - diplom Lexová a Bernard alt
  • Běh 17 listopadu - diplom Pelantová a Klabanová alt

2013/2014

  • Pohár rozhlasu - starší žákyně alt
  • Pohár rozhlasu - mladší žákyně alt
  • Mladší žáci Mc Donald's CUP - okresní finále alt
  • Matematický klokan alt
  • Mladší žáci Mc Donald's CUP - okrskové kolo alt
  • Starší žáci Mc Donald's CUP - okrskové kolo alt
  • Pískání pro radost alt
  • Zeměpisná olympiáda školní kolo alt
  • Krajský přebor škol v šachu alt
  • Olympiáda v Českém jazyce školní kolo alt
  • Olympiáda v dějepise školní kolo alt
  • Diplom - Běh 17. listopadu - Bernard Jan a Petr Jan alt
  • Diplom - Běh 17. listopadu - Schlesinger Petr alt
  • Diplom - Kopidlenský kvíteček alt

2012/2013

  • Pythagoriáda - Drncová, Marek PDF
  • Pythagoriáda - Kulhánková, Štučková PDF
  • Pythagoriáda - T. Svoboda PDF
  • Taneční soutěž 2. místo PDF
  • Taneční soutěž 3. místo PDF
  • Dopravní soutěž PDF
  • Pískání pro radost a pro zdraví PDF
  • Diplom McDonald Cup - okresní kolo - sk. A PDF
  • Diplom McDonald Cup - mladší A PDF
  • Diplom McDonald Cup - starší B PDF
  • Novopacký Slavíček - Forbelská PDF
  • Novopacký Slavíček - Fedáková PDF
  • Okresní finále - přehazovaná PDF
  • Okresní kolo Zeměpisné olympiády - Kubík PDF
  • Okresní kolo Zeměpisné olympiády - Svoboda PDF
  • Veselá básnička - Štučková PDF
  • Veselá básnička - Slavíková PDF
  • Veselá básnička - Rančáková PDF
  • Veselá básnička - Lhotáková PDF
  • Veselá básnička - Koutník PDF
  • Festival pana Pipa PDF
  • Výsledková listina Olympiády v Anglickém jazyce, okresní kolo - IA PDF
  • Výsledková listina Olympiády v Anglickém jazyce, okresní kolo - IIA PDF
  • Výsledková listina Olympiády v Českém jazyce, okresní kolo PDF
  • Výsledková listina Zeměpisné olympiády, školní kolo PDF
  • Mladý opravář PDF
  • Mladý kuchař PDF
  • Mladý elektrikář PDF
  • Diplomy - dějepisná olympiáda PDF
  • Krajské finále v šachu PDF
  • Výsledková listina Dějepisné olympiády PDF
  • Výsledková listina - Talentová soutěž v psaní na klávesnici PDF
  • Noc ve škole - tanečnice PDF
  • ZAV výsledky - září-říjen PDF
  • ZAV - Martina Jampílková PDF
  • ZAV - Radka Martínková PDF
  • 1. čtvrtletí - ZAV nejlepší žáci školy PDF
  • Vánoční šachový turnaj - 15.12. PDF
  • Okresní přebor v šachu - Hořice PDF
  • Diplom Běh 17. listopadu - Anežka Kořínková PDF
  • Diplom Běh 17. listopadu - Ondřej Bureš PDF
  • Diplom Běh 17. listopadu - Adéla Voháňková a Daniel Piroutek PDF
  • Diplom Běh 17. listopadu - Petr Schlesinger PDF
  • Diplom Běh 17. listopadu - Nikola Lhotáková a Matěj Válka PDF
  • Diplom Běh 17. listopadu - Martin Valnoha PDF
  • Diplom Běh 17. listopadu - Petr Janda PDF
  • Diplom Běh 17. listopadu - Dušan Troščák PDF
  • Diplom Já už to znám, umím...! - Jiří Jiránek PDF
  • Olympiáda Český jazyk - školní kolo PDF
  • Dějepisná olympiáda - školní kolo PDF
  • Kopidlenský kvítek 2012 - družstva PDF
  • Kopidlenský kvítek 2012 - jednotlivci PDF
  • Dekret - Adéla Kovářová PDF
  • Čestné uznání - Anna Kvapilová PDF
  • Čestné uznání - Barbora Tomíčková PDF
  • Čestné uznání - Dominika Hudcová PDF
  • Čestné uznání - Natálie Rančáková PDF
  • Čestné uznání - Sára Pluhařová PDF

2011/2012

  • Čestné uznání - Viktoria-Ann Šulcová PDF
  • Pamětní list - Viktoria-Ann Šulcová PDF
  • Pamětní list - Kateřina Maxiánová PDF
  • Pamětní list - Kateřina Klučilová PDF
  • Diplom - Sabina Slavíková PDF
  • Diplom - Nikola Lhotáková PDF
  • Diplom - Natálie Prokopová PDF
  • Diplom - Kristýna Kosinová PDF
  • Diplom - Filip Labert PDF
  • Diplom - Anežka Kořínková PDF
  • Soutež O nejhezčí pomlázku - Velikonoce 2012 PDF
  • Dějepisná olympiáda - krajské kolo PDF
  • Český jazyk - okresní kolo PDF
  • Zeměpisná olympiáda - školní kolo PDF
  • Olympiáda dějepis - okresní kolo PDF
  • Já už to znám, umím PDF
  • Olympiáda Český jazyk - školní kolo PDF
  • Olympiáda Dějepis - školní kolo PDF
  • Běh 17. listopadu - ml. žáci PDF
  • Běh 17. listopadu - st. žáci PDF
  • Běh 17. listopadu - MŠ a 1. třída PDF
  • Diplom za 3. místo z šachového turnaje v Lázních Bělohrad PDF
  • Přírodovědný klokan PDF
  • Kopidlenský kvítek - diplom škola PDF
  • Kopidlenský kvítek - diplom Martínková Lucie PDF
  • Kopidlenský kvítek - pořadí PDF

2010/2011

  • Sběr papíru PDF
  • Atletický čtyřboj - mladší žáci PDF
  • Atletický čtyřboj - starší žáci PDF
  • Diplom Pískání pro radost PDF
  • Soutěž o nejhezčí velikonoční pomlázku PDF
  • Poděkování Lucii Maxiánové PDF
  • Pythagoriáda - okresní kolo PDF
  • Český jazyk - okresní kolo PDF
  • Diplom - Vratné láhve PDF
  • Diplom - Lucie Maxiánová PDF
  • Diplom - Zuzana Jarošová PDF
  • Anglický jazyk - okresní kolo PDF
  • Zeměpisná olympiáda - okresní kolo - skupina A PDF
  • Zeměpisná olympiáda - okresní kolo - skupina C PDF
  • Zeměpisná olympiáda - školní kolo PDF
  • Pythagoriáda PDF
  • Matematická olympiáda - okresní kolo PDF
  • Český jazyk - školní kolo PDF
  • Projekt Šance PDF
  • Výsledková listina školního kola dějepisné Olympiády alt
  • Vánoční šachový turnaj alt
  • Čtyři živly v architektuře a umění alt

Florbal

  • Výsledková listina 8. a 9. tř. alt
  • Názvy týmů alt
  • Tabulka alt


Projekt "Já už to znám, umím.."

  • Pořadí podle získaných bodů alt
  • Pořadí podle vyslaných žáků alt
  • Automechanik alt
  • Kuchař alt
  • Cukrář alt
  • Zahradník alt
  • Opravář alt


  • Běh 17. listopadu 2010 alt


2009/2010

  • Diplom za 3. místo z malé kopané Rožďalovice alt
  • Hradecká Juniorka - diplom za 1. místo Šárce Hanušové alt
  • Hradecká Juniorka - diplom za 2. místo Renatě Stránské alt
  • ZAV Karviná - diplom alt
  • ZAV Karviná - kombinace alt
  • ZAV Karviná - soutěž družstev alt
  • Pískaní pro radost alt
  • Novopacký slavíček alt
  • Výsledková listina z Matematickího Klokana alt
  • Výsledková listina ZAV 10 min alt
  • Výsledková listina ZAV 30 min alt
  • Výsledky ze soutěže „Veselá básnička“ zde.
  • Výsledková listina okresního kola Zeměpisné olympiády skupina A alt
  • Výsledková listina okresního kola Zeměpisné olympiády skupina B alt
  • Výsledková listina okresního kola Zeměpisné olympiády skupina C alt
  • Výsledková listina okresního kola Olympiády z Českého jazyka alt
  • Výsledková listina školního kola Olympiády z Českého jazyka alt
  • Výsledková listina školního kola dějepisné Olympiády alt