Základní informace

Tu a tam kamarády mámTu i tam kamarády mám
Tu i tam kamarády mám Tu i tam kamarády mám Tu i tam kamarády mám


Operační program příhraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007 - 2013


Česko-polský projekt „Tu a tam kamarády mám - Tu i tam pryjaciól mam“ realizují partneři: Obec Śvidnica a Město Kopidlno prostřednictvím Základní školy ve Witoszově Dolním a Základní školy v Kopidlně. Aktivity probíhají v rámci Operačního programu příhraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007 - 2013. Projekt získal dotaci z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Cílovou skupinou tohoto mikroprojektu jsou žáci 4. a 5. ročníků partnerských škol. Hlavním cílem projektu je vzájemné poznávání, navazování kontaktů a přátelství, integrace žáků a učitelů z partnerských škol a jazyková výuka.

Náplně jednotlivých setkání

ZŠ a MŠ Kopidlno